R5600-2 Informacje redakcyjne

Zmień język

::R5600 : strona 2::

PUBLIKOWANE PRZEZ
TOWARZYSTWO BIBLIJNE I TRAKTATOWE STRAŻNICA
PREZES, CHARLES T. RUSSELL
„PRZYBYTEK BROOKLYŃSKI”, 13-17 HICKS ST.,
BROOKLYN, N.Y., U.S.A.

Biura zagraniczne: Oddział Brytanii: PRZYBYTEK LONDYŃSKI Lancaster Gate, Londyn. Oddział Zachodnich Niemiec: Unterdorner Str., 76, Barmen. Oddział Australii: Flinders Building, Flinders St., Melbourne. W każdym przypadku prosimy o kontakt z TOWARZYSTWEM.

—————

ZALICZKA 1,00$ NA PRENUMERATĘ ROCZNĄ
PRZEŚLIJ PIENIĄDZE PRZEKAZEM EKSPRESOWYM, PRZEKAZEM BANKOWYM, PRZEKAZEM POCZTOWYM LUB POLECONYM
Z ZAGRANICY BĘDĄ AKCEPTOWANE JEDYNIE ZAGRANICZNE PRZEKAZY PIENIĘŻNE

—————

Warunki dla ubogich Pańskich są następujące: Wszyscy Studenci Biblii, którzy z powodu podeszłego wieku lub jakieś niemocy, lub z powodu innych przeciwności losu, nie będą zdolne zapłacić za to Czasopismo, będą zaopatrywani za darmo, jeśli co roku w maju wyślą Kartkę Pocztową, opisując swoją sytuację i prosząc o kontynuację. Pragniemy również, aby wszyscy tacy w sposób ciągły znajdowali się na naszej liście i byli w kontakcie z WYKŁADAMI, itp.

—————

EDYCJE DOSTĘPNE RÓWNIEŻ WE FRANCUSKIM, NIEMIECKIM, SZWEDZKIM I DUŃSKIM.
PRZYKŁADOWE KOPIE ZA DARMO.

—————

PRZYCHODZI JAKO POCZTA DRUGIEJ KLASY Z URZĘDU POCZTOWEGO NA BROOKLYNIE, NOWY JORK
PRZYCHODZI JAKO POCZTA DRUGIEJ KLASY Z DEPARTAMENTU POCZTY W OTTAWIE, KANADA

—————

SYMBOLICZNY CHRZEST W TEMPLE W NOWYM JORKU

Aż do odwołania, wszyscy zainteresowani będą mieli okazję zasymbolizować swoją śmierć z Chrystusem w pierwszą niedzielę każdego miesiąca.

—————

„DLACZEGO FINANSE DRŻĄ”

W następnym numerze dla Ochotników artykuł wiodący będzie miał powyższy tytuł. Przy zamówieniu poproś o Miesięcznik Nr. 67.

—————

DRAMA W WIELU JĘZYKACH

DRAMA jest pokazywana i słuchana przez Finów, Szwedów, Duńczyków, Norwegów i Niemców. Mamy nadzieję, że wkrótce otrzymamy kopie tych nagrań do użytku dla Amerykanów. Nagrania duńskie już dotarły. Mamy również w tym zakresie pytania w języku polskim, greckim, hiszpańskim i włoskim. Jeśli zainteresowanie nimi okaże się wystarczające, to mamy nadzieję, że dysponujemy wystarczającą ilością zagranicznych tłumaczeń DRAMY. Każdy zainteresowany powinien kontaktować się na adres DEPARTAMENT EUREKA DRAMA, 17 Hicks St.

====================

— 1 stycznia 1915 r. —