R5534-274 Informacje redakcyjne

Zmień język

::R5534 : strona 274::

PUBLIKOWANE PRZEZ
TOWARZYSTWO BIBLIJNE I TRAKTATOWE STRAŻNICA
PREZES, CHARLES T. RUSSELL
„PRZYBYTEK BROOKLYŃSKI”, 13-17 HICKS ST.,
BROOKLYN, N.Y., U.S.A.

Biura zagraniczne: Oddział Brytanii: PRZYBYTEK LONDYŃSKI Lancaster Gate, Londyn. Oddział Zachodnich Niemiec: Unterdorner Str., 76, Barmen. Oddział Australii: Flinders Building, Flinders St., Melbourne. W każdym przypadku prosimy o kontakt z TOWARZYSTWEM.

—————

ZALICZKA 1,00$ (4s.) NA PRENUMERATĘ ROCZNĄ
PRZEŚLIJ PIENIĄDZE PRZEKAZEM EKSPRESOWYM, PRZEKAZEM BANKOWYM, PRZEKAZEM POCZTOWYM LUB POLECONYM
Z ZAGRANICY BĘDĄ AKCEPTOWANE JEDYNIE ZAGRANICZNE PRZEKAZY PIENIĘŻNE

—————

Warunki dla ubogich Pańskich są następujące: Wszyscy Studenci Biblii, którzy z powodu podeszłego wieku lub jakieś niemocy, lub z powodu innych przeciwności losu, nie będą zdolne zapłacić za to Czasopismo, będą zaopatrywani za darmo, jeśli co roku w maju wyślą Kartkę Pocztową, opisując swoją sytuację i prosząc o kontynuację. Pragniemy również, aby wszyscy tacy w sposób ciągły znajdowali się na naszej liście i byli w kontakcie z WYKŁADAMI, itp.

—————

EDYCJE DOSTĘPNE RÓWNIEŻ WE FRANCUSKIM, NIEMIECKIM, SZWEDZKIM I DUŃSKIM.
PRZYKŁADOWE KOPIE ZA DARMO.

—————

PRZYCHODZI JAKO POCZTA DRUGIEJ KLASY Z URZĘDU POCZTOWEGO NA BROOKLYNIE, NOWY JORK
PRZYCHODZI JAKO POCZTA DRUGIEJ KLASY Z DEPARTAMENTU POCZTY W OTTAWIE, KANADA

—————

„STRZAŁY” SKÓRZANYCH WYKŁADÓW PISMA ŚWIĘTEGO

Mamy teraz duży zapas wszystkich tomów WYKŁADÓW PISMA ŚWIĘTEGO oprawionych w czerwoną ekologiczną skórę. Są one kompaktowe, lekkie i bardzo atrakcyjne – krawędzie wypolerowane, rogi zaokrąglone. W zwykłej walizce można swobodnie przewozić od szesnastu do dwudziestu kompletów, przy czym waga każdego kompletu jest niższa niż 2 i 1/2 funta. Do każdego pełnego zestawu dołączany jest wspaniały karton De Luxe z tego samego materiału, co oprawa tomów. Wierzymy, że jest teraz najbardziej odpowiedni czas na „strzelanie”, kładąc należyty nacisk na tom IV „Bitwa Armageddonu”, chociaż wzywamy do uważnego, systematycznego zapoznawania się z wszystkimi kolejnymi tomami. Strzelcy wyborowi i sekretarze klas (zborów – przyp. tłum.) mogą teraz posiadać te tomy w skórzanej oprawie po stawkach oferowanych dla kolporterów, a mianowicie 96 centów za zestaw sześciu książek (odbiór ekspresowy lub we frachcie), w ilości pięciu lub więcej pełnych zestawów, bez dodatkowych opłat za karton. Pojedyncze tomy, w partiach po 20 lub więcej sztuk, po takiej samej stawce. Określ wasze zamówienie wraz z przekazem, oraz określ sposób, w jaki książki mają zostać wysłane.

—————

BEZPŁATNA LITERATURA W TRZYDZIESTU JĘZYKACH

Możemy dostarczyć literaturę na temat Teraźniejszej Prawdy w dowolnym z następujących języków: angielski, niemiecki, francuski, szwedzki, duński, norweski, fiński, walijski, polski, węgierski, holenderski, hiszpański, portugalski, włoski, grecki, rosyjski, ormiański, arabski, tamilski, malajalam, zulu, esperanto, maoryski, gudżaracki, marathi, telugu, urdu, chiński (wenli i mandaryński) koreański, japoński, rumuński i słowacki.

====================

— 15 września 1914 r. —