R5506-226 Informacje redakcyjne

Zmień język

::R5506 : strona 226::

PUBLIKOWANE PRZEZ
TOWARZYSTWO BIBLIJNE I TRAKTATOWE STRAŻNICA
PREZES, CHARLES T. RUSSELL
„PRZYBYTEK BROOKLYŃSKI”, 13-17 HICKS ST.,
BROOKLYN, N.Y., U.S.A.

Biura zagraniczne: Oddział Brytanii: PRZYBYTEK LONDYŃSKI Lancaster Gate, Londyn. Oddział Zachodnich Niemiec: Unterdorner Str., 76, Barmen. Oddział Australii: Flinders Building, Flinders St., Melbourne. W każdym przypadku prosimy o kontakt z TOWARZYSTWEM.

—————

ZALICZKA 1,00$ (4s.) NA PRENUMERATĘ ROCZNĄ
PRZEŚLIJ PIENIĄDZE PRZEKAZEM EKSPRESOWYM, PRZEKAZEM BANKOWYM, PRZEKAZEM POCZTOWYM LUB POLECONYM
Z ZAGRANICY BĘDĄ AKCEPTOWANE JEDYNIE ZAGRANICZNE PRZEKAZY PIENIĘŻNE

—————

Warunki dla ubogich Pańskich są następujące: Wszyscy Studenci Biblii, którzy z powodu podeszłego wieku lub jakieś niemocy, lub z powodu innych przeciwności losu, nie będą zdolne zapłacić za to Czasopismo, będą zaopatrywani za darmo, jeśli co roku w maju wyślą Kartkę Pocztową, opisując swoją sytuację i prosząc o kontynuację. Pragniemy również, aby wszyscy tacy w sposób ciągły znajdowali się na naszej liście i byli w kontakcie z WYKŁADAMI, itp.

—————

EDYCJE DOSTĘPNE RÓWNIEŻ WE FRANCUSKIM, NIEMIECKIM, SZWEDZKIM I DUŃSKIM.
PRZYKŁADOWE KOPIE ZA DARMO.

—————

PRZYCHODZI JAKO POCZTA DRUGIEJ KLASY Z URZĘDU POCZTOWEGO NA BROOKLYNIE, NOWY JORK
PRZYCHODZI JAKO POCZTA DRUGIEJ KLASY Z DEPARTAMENTU POCZTY W OTTAWIE, KANADA

—————

DO SKANDYNAWSKICH PRZYJACIÓŁ

Dla szwedzkich przyjaciół mieszkających na Wschodzie interesujące będzie dowiedzieć się, że gazeta Svenska Veckobladet zwarła umowę z Syndykatem Prasowym i będzie regularnie publikować KAZANIA PASTORA RUSSELLA. Powinno okazać się to dobrym sposobem na zainteresowanie Teraźniejszą Prawdą pewnych naszych przyjaciół. Można zrobić sześciomiesięczną subskrypcję. Cena wynosi jeden dolar rocznie. Wyślij do nas swoje zamówienia subskrypcji.

—————

W PRACY WOLONTARIATU POWINIEN BYĆ POSTĘP

Wyszło około sześciu milionów egzemplarzy tegorocznego czasopisma dla ochotników I.B.S.A. (Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Biblii – przyp. tłum.); ale dlaczego nie więcej? Zamów bezpłatnie tyle, ile możesz użyć. Jest to doskonały materiał na ten rok. Szczególnie jest odpowiedni dla tych, którzy fałszywie twierdzą, że głosimy „koniec świata w 1914 roku”.

Dając pierwszeństwo Ochotnikom Dramy, ze względu na czas wydania Dramy, to tak samo ważni jak zawsze są normalni Ochotnicy.

====================

— 1 sierpnia 1914 r. —