R5497-210 Informacje redakcyjne

Zmień język

::R5497 : strona 210::

PUBLIKOWANE PRZEZ
TOWARZYSTWO BIBLIJNE I TRAKTATOWE STRAŻNICA
PREZES, CHARLES T. RUSSELL
„PRZYBYTEK BROOKLYŃSKI”, 13-17 HICKS ST.,
BROOKLYN, N.Y., U.S.A.

Biura zagraniczne: Oddział Brytanii: PRZYBYTEK LONDYŃSKI Lancaster Gate, Londyn. Oddział Zachodnich Niemiec: Unterdorner Str., 76, Barmen. Oddział Australii: Flinders Building, Flinders St., Melbourne. W każdym przypadku prosimy o kontakt z TOWARZYSTWEM.

—————

ZALICZKA 1,00$ (4s.) NA PRENUMERATĘ ROCZNĄ
PRZEŚLIJ PIENIĄDZE PRZEKAZEM EKSPRESOWYM, PRZEKAZEM BANKOWYM, PRZEKAZEM POCZTOWYM LUB POLECONYM
Z ZAGRANICY BĘDĄ AKCEPTOWANE JEDYNIE ZAGRANICZNE PRZEKAZY PIENIĘŻNE

—————

Warunki dla ubogich Pańskich są następujące: Wszyscy Studenci Biblii, którzy z powodu podeszłego wieku lub jakieś niemocy, lub z powodu innych przeciwności losu, nie będą zdolne zapłacić za to Czasopismo, będą zaopatrywani za darmo, jeśli co roku w maju wyślą Kartkę Pocztową, opisując swoją sytuację i prosząc o kontynuację. Pragniemy również, aby wszyscy tacy w sposób ciągły znajdowali się na naszej liście i byli w kontakcie z WYKŁADAMI, itp.

—————

EDYCJE DOSTĘPNE RÓWNIEŻ WE FRANCUSKIM, NIEMIECKIM, SZWEDZKIM I DUŃSKIM.
PRZYKŁADOWE KOPIE ZA DARMO.

—————

PRZYCHODZI JAKO POCZTA DRUGIEJ KLASY Z URZĘDU POCZTOWEGO NA BROOKLYNIE, NOWY JORK
PRZYCHODZI JAKO POCZTA DRUGIEJ KLASY Z DEPARTAMENTU POCZTY W OTTAWIE, KANADA

—————

PAMIĘTAJ O TYCH RZECZACH

Na górze każdego napisanego listu podaj swój adres, a jeśli nie możesz napisać go czytelnie, to wydrukuj. Proszę korespondencję kierować do THE WATCH TOWER SOCIETY (Towarzystwo Strażnica – przyp. tłum.), czy to na Brooklynie, w Londynie, czy w Melbourne. Jedynie sprawy bardzo osobiste należy kierować do Redaktora – Pastora C.T. RUSSELLA. Naszą pracę prowadzimy w różnych Departamentach; na przykład: Departament Pielgrzymów, Departament Kolporterów, Departament Ochotników, itp. W przypadku, gdy temat twojego listu sprawia, że jest on szczególnie odpowiedni dla jednego z tych Departamentów, prosimy o dodanie go do adresu, ale zawsze należy pisać na główny adres THE WATCH TOWER SOCIETY.

—————

LITERATURA DLA NIEWIDOMYCH

Prośby o literaturę biblijną dla osób niewidomych należy przysyłać bezpośrednio do Gould Free Library for the Blind, South Boston, Massachusetts. Posiada ona do wypożyczania sześć tomów WYKŁADÓW PISMA ŚWIĘTEGO napisanych w angielskim języku Braille; a także tomy I i II w New York Point oraz tom I w amerykańskim Braille. Oprócz tego, przetłumaczonych i gotowych do wypożyczenia jest wiele broszur wydanych przez nasze Towarzystwo, a także specjalne kazania.

Zwracając książki lub broszury dla osób niewidomych, prosimy byś zwracał je bezpośrednio do Gould Library. Urząd pocztowy zajmie się nimi bez pobrania opłaty pocztowej, o ile paczka będzie wyraźnie oznaczona: „Literatura dla niewidomych, zwolniona z opłat pocztowych”.

—————

BERIAŃSKIE BADANIA BIBLIJNE MIĘDZYNARODOWEGO STOWARZYSZENIA STUDENTÓW BIBLII NA SIERPIEŃ

Pytania do drugiego podręcznika serii „WYKŁADÓW PISMA ŚWIĘTEGO”
WYKŁADY IV, V

Tydzień od 2 sierpnia . . . . pytania od 52 do 57
Tydzień od 9 sierpnia . . . . pytania od 58 do 63
Tydzień od 16 sierpnia . . . pytania od 64 do 68
Tydzień od 23 sierpnia . . . . . pytania od 1 do 6
Tydzień od 30 sierpnia . . . .pytania od 7 do 12

Podręczniki pytań do tomu II WYKŁADÓW PISMA ŚWIĘTEGO w cenie 5 centów każdy; lub 50 centów za tuzin, przesyłka opłacona.

====================

— 15 lipca 1914 r. —