R5448-130 Informacje redakcyjne

Zmień język

::R5448 : strona 130::

PUBLIKOWANE PRZEZ
TOWARZYSTWO BIBLIJNE I TRAKTATOWE STRAŻNICA
PREZES, CHARLES T. RUSSELL
„PRZYBYTEK BROOKLYŃSKI”, 13-17 HICKS ST.,
BROOKLYN, N.Y., U.S.A.

Biura zagraniczne: Oddział Brytanii: PRZYBYTEK LONDYŃSKI Lancaster Gate, Londyn. Oddział Zachodnich Niemiec: Unterdorner Str., 76, Barmen. Oddział Australii: Flinders Building, Flinders St., Melbourne. W każdym przypadku prosimy o kontakt z TOWARZYSTWEM.

—————

ZALICZKA 1,00$ (4s.) NA PRENUMERATĘ ROCZNĄ
PRZEŚLIJ PIENIĄDZE PRZEKAZEM EKSPRESOWYM, PRZEKAZEM BANKOWYM, PRZEKAZEM POCZTOWYM LUB POLECONYM
Z ZAGRANICY BĘDĄ AKCEPTOWANE JEDYNIE ZAGRANICZNE PRZEKAZY PIENIĘŻNE

—————

Warunki dla ubogich Pańskich są następujące: Wszyscy Studenci Biblii, którzy z powodu podeszłego wieku lub jakieś niemocy, lub z powodu innych przeciwności losu, nie będą zdolne zapłacić za to Czasopismo, będą zaopatrywani za darmo, jeśli co roku w maju wyślą Kartkę Pocztową, opisując swoją sytuację i prosząc o kontynuację. Pragniemy również, aby wszyscy tacy w sposób ciągły znajdowali się na naszej liście i byli w kontakcie z WYKŁADAMI, itp.

—————

EDYCJE DOSTĘPNE RÓWNIEŻ WE FRANCUSKIM, NIEMIECKIM, SZWEDZKIM I DUŃSKIM.
PRZYKŁADOWE KOPIE ZA DARMO.

—————

PRZYCHODZI JAKO POCZTA DRUGIEJ KLASY Z URZĘDU POCZTOWEGO NA BROOKLYNIE, NOWY JORK
PRZYCHODZI JAKO POCZTA DRUGIEJ KLASY Z DEPARTAMENTU POCZTY W OTTAWIE, KANADA

—————

DLA SKANDYNAWSKICH PRZYJACIÓŁ

Dowiadujemy się, że Svenska Folkets Tiding zawarła umowę z Syndykatem Prasowym w sprawie regularnego publikowania pełnego pakietu Kazań Pastora Russella i Studium Biblijnego Przybytku Brooklyńskiego. Powinno okazać się to sposobem na zainteresowanie niektórych waszych przyjaciół Teraźniejszą Prawdą. Może to zrobić sześciomiesięczna subskrypcja. Cena wynosi jednego dolara za rok. Wyślij nam swoje zamówienia subskrypcji.

—————

„WYKŁADY PISMA ŚWIĘTEGO”  EDYCJA KIESZONKOWA

W magazynie mamy WYKŁADY PISMA ŚWIĘTEGO w wersji Karatol, 24 centów za sztukę, przedpłata.

Mamy również nowe wydanie na cienkim papierze, oprawione w czerwoną tkaninę, 35 centów za sztukę – 2 dolary za zestaw sześciu tomów, w zgrabnej oprawie z tkaniny. Zestaw z THE WATCH TOWER (Strażnica – przyp. tłum.) na okres jednego roku pod dowolny adres – $2,65.

Ceny Kolporterów są takie same jak w naszym zwykłym wydaniu w oprawie z tkaniny.

—————

1914 LITERATURA OCHOTNIKÓW GOTOWA 1914

Wszystkie Klasy (zbory – przyp. tłum.) pragnące wziąć udział w regularnej pracy wolontariatu, są proszone o przesłanie za pośrednictwem swoich Sekretarzy informacji na temat pożądanej ilości literatury i właściwego miejsca zaadresowania przesyłki – nie zapominając o podaniu liczby mieszkańców swego miasta, a jeśli uwzględniacie miejscowości podmiejskie, to również ich populacji. Ilość literatury rzadko powinna przekraczać jedną szóstą populacji dzielnicy, gdyż każdej angielskojęzycznej rodzinie daje się jeden egzemplarz. Ta literatura dla ochotników jest udostępniana bezpłatnie, z opłaconymi kosztami dostawy. Zapewnia ona otwarte drzwi do służby Ewangelii tym, którzy jej szukają.

—————

KONWENCJE W CLINTON I COLUMBUS

Na obu tych Konwencjach każdego wieczoru będzie prezentowana FOTODRAMA STWORZENIA. Możliwość symbolu chrztu w Clinton będzie 29 czerwca, a w Columbus 30 czerwca i 3 lipca.

Brat Russell będzie w Clinton w dniach 28, 29 i 30 czerwca; oraz w Columbus w dniach 3, 4 i 5 lipca.

Konwencja w Columbus potrwa do 7 lipca, aby pokazać tam trzy pełne prezentacje DRAMY.

====================

— 1 maja 1914 r. —