R5365-370 Informacje redakcyjne

Zmień język

::R5365 : strona 370::

PUBLIKOWANE PRZEZ
TOWARZYSTWO BIBLIJNE I TRAKTATOWE STRAŻNICA
PREZES, CHARLES T. RUSSELL
„PRZYBYTEK BROOKLYŃSKI”, 13-17 HICKS ST.,
BROOKLYN, N.Y., U.S.A.

Biura zagraniczne: Oddział Brytanii: PRZYBYTEK LONDYŃSKI Lancaster Gate, Londyn. Oddział Zachodnich Niemiec: Unterdorner Str., 76, Barmen. Oddział Australii: Flinders Building, Flinders St., Melbourne. W każdym przypadku prosimy o kontakt z TOWARZYSTWEM.

—————

ZALICZKA 1,00$ (4s.) NA PRENUMERATĘ ROCZNĄ
PRZEŚLIJ PIENIĄDZE PRZEKAZEM EKSPRESOWYM, PRZEKAZEM BANKOWYM, PRZEKAZEM POCZTOWYM LUB POLECONYM
Z ZAGRANICY BĘDĄ AKCEPTOWANE JEDYNIE ZAGRANICZNE PRZEKAZY PIENIĘŻNE

—————

Warunki dla ubogich Pańskich są następujące: Wszyscy Studenci Biblii, którzy z powodu podeszłego wieku lub jakieś niemocy, lub z powodu innych przeciwności losu, nie będą zdolne zapłacić za to Czasopismo, będą zaopatrywani za darmo, jeśli co roku w maju wyślą Kartkę Pocztową, opisując swoją sytuację i prosząc o kontynuację. Pragniemy również, aby wszyscy tacy w sposób ciągły znajdowali się na naszej liście i byli w kontakcie z WYKŁADAMI, itp.

—————

EDYCJE DOSTĘPNE RÓWNIEŻ WE FRANCUSKIM, NIEMIECKIM, SZWEDZKIM I DUŃSKIM.
PRZYKŁADOWE KOPIE ZA DARMO.

—————

PRZYCHODZI JAKO POCZTA DRUGIEJ KLASY Z URZĘDU POCZTOWEGO NA BROOKLYNIE, NOWY JORK
PRZYCHODZI JAKO POCZTA DRUGIEJ KLASY Z DEPARTAMENTU POCZTY W OTTAWIE, KANADA

—————

TEMPLE NOWY JORK

7 grudnia w Temple odbył się „Dzień Poświęcenia”. Jest ona dogodnie zlokalizowana przy West 63d St. nr. 22-26, w pobliżu Central Parku i wejścia do Celumbus Circle.

Usługa rozpoczęła się o godz. 10:30 rano, od zebrania uwielbienia i modlitw, a następnie wykładu z 1 Kor. 3:17 „Albowiem kościół Boży święty jest, którym wy jesteście”. O godz. 14:30 obyło się sympozjum z udziałem dwunastu prelegentów, którzy umiejętnie omówili temat „Wdzięczność” dziękczynienie. O godz. 16:00 popołudniem, około 850 osób uczestniczyło w wielkim Zebraniu Świadectw. Podczas wieczornego nabożeństwa pastor Russell wygłosił kolejny wykład. Wydaje się, że wszyscy cieszyli się tym dniem; i o ile słyszałem, wszyscy wyrażali zadowolenie z TEMPLE.

—————

1914 KARTKI Z TEKSTEM GODŁA 1914

Tekstem naszego godła na Nowy Rok jest „Zmocnij się, i mężnie sobie poczynaj” (Joz. 1:9). Kartki z tekstem są dostępne od 15 grudnia. Cena wynosi 6 centów za sztukę, płatne z góry. Przy zamówieniach dla klas (zborów przyp. tłum.), 40 centów za tuzin lub $3,00 za sto sztuk, płatne z góry.

—————

DUŻE GODŁO DO MONTAŻU

Zabezpieczyliśmy nowe, duże godło o wymiarach 15 x 20 cali do montażu. Są to cztery wzory pięknych kwiatów, z większą różnorodnością tekstów. Dla bezpieczeństwa umieściliśmy je w tubach cztery za $1; opłata pocztowa opłacona z góry.

—————

CZY DALEJ PRAGNIESZ OTRZYMYWAĆ TO CZASOPISMO?

Przepisy pocztowe są surowe. Nasza lista subskrypcyjna musi zawierać wyłącznie bona fide (autentyczne przyp. tłum.) subskrypcje.Jeśli twoja subskrypcja wygasła, prosimy o natychmiastową informację, czy życzysz sobie THE WATCH TOWER (Strażnica przyp. tłum.) na 1914 rok. Zrób to, nawet jeśli teraz nie możesz wysłać opłaty za subskrypcję. Przyjaciele zapewnili fundusz, z którego można opłacać subskrypcje dla biednych braci, którzy są wystarczająco zainteresowani, aby poprosić o to czasopismo na tych warunkach. Dlatego nikt nie musi być pozbawiony regularnego otrzymywania STRAŻNICY.

====================

— 15 grudnia 1913 r. —