R5300-258 Informacje redakcyjne

Zmień język

::R5300 : strona 258::

PUBLIKOWANE PRZEZ
TOWARZYSTWO BIBLIJNE I TRAKTATOWE STRAŻNICA
PREZES, CHARLES T. RUSSELL
„PRZYBYTEK BROOKLYŃSKI”, 13-17 HICKS ST.,
BROOKLYN, N.Y., U.S.A.

Biura zagraniczne: Oddział Brytanii: PRZYBYTEK LONDYŃSKI Lancaster Gate, Londyn. Oddział Zachodnich Niemiec: Unterdorner Str., 76, Barmen. Oddział Australii: Flinders Building, Flinders St., Melbourne. W każdym przypadku prosimy o kontakt z TOWARZYSTWEM.

—————

ZALICZKA 1,00$ (4s.) NA PRENUMERATĘ ROCZNĄ
PRZEŚLIJ PIENIĄDZE PRZEKAZEM EKSPRESOWYM, PRZEKAZEM BANKOWYM, PRZEKAZEM POCZTOWYM LUB POLECONYM
Z ZAGRANICY BĘDĄ AKCEPTOWANE JEDYNIE ZAGRANICZNE PRZEKAZY PIENIĘŻNE

—————

Warunki dla ubogich Pańskich są następujące: Wszyscy Studenci Biblii, którzy z powodu podeszłego wieku lub jakieś niemocy, lub z powodu innych przeciwności losu, nie będą zdolne zapłacić za to Czasopismo, będą zaopatrywani za darmo, jeśli co roku w maju wyślą Kartkę Pocztową, opisując swoją sytuację i prosząc o kontynuację. Pragniemy również, aby wszyscy tacy w sposób ciągły znajdowali się na naszej liście i byli w kontakcie z WYKŁADAMI, itp.

—————

EDYCJE DOSTĘPNE RÓWNIEŻ WE FRANCUSKIM, NIEMIECKIM, SZWEDZKIM I DUŃSKIM.
PRZYKŁADOWE KOPIE ZA DARMO.

—————

PRZYCHODZI JAKO POCZTA DRUGIEJ KLASY Z URZĘDU POCZTOWEGO NA BROOKLYNIE, NOWY JORK
PRZYCHODZI JAKO POCZTA DRUGIEJ KLASY Z DEPARTAMENTU POCZTY W OTTAWIE, KANADA

—————

ROZSZERZENIE PRACY WOLONTARIATU

Ochotnicy w tym roku dobrze sobie radzą i mamy dla nich wspaniałą amunicję. Bez wątpienia wyniki będą świetne. Jednak nie możemy mieć nadziei, że poznamy szczegóły, zanim nie dotrzemy do Królestwa. W międzyczasie do nas należy wierne czynienie tego, co nasze ręce napotkają – do czego nasz Pan daje nam przywilej.

Sugerujemy, aby dzieło Rozszerzania Zborów (w oryginale Klas – przyp. tłum.) było prowadzone równolegle z pracą Rozszerzania Wolontariatu. Po wykonaniu służby w miejscu swego zamieszkania, staraj się o Pańskie błogosławieństwo, starając się rozszerzyć dystrybucję bezpłatnej literatury w innych miastach położonych w rozsądnym promieniu. Towarzystwo z przyjemnością bezpłatnie dostarczy amunicji. Pragnie jedynie, by wraz z zamówieniem podać nazwy miejscowości, w których będzie wykonywana służba, i zapewnienia, że podjęta praca (V.D.) zostanie szybko wykonana – że literatura nie będzie leżała niewykorzystana. Pamiętaj, że spis populacji obejmuje niemowlęta, a prawidłowe oszacowanie wynosi jedno czasopismo na jedną do pięciu osób danej populacji.

====================

— 1 września 1913 r. —