R5274-210 Informacje redakcyjne

Zmień język

::R5274 : strona 210::

PUBLIKOWANE PRZEZ
TOWARZYSTWO BIBLIJNE I TRAKTATOWE STRAŻNICA
PREZES, CHARLES T. RUSSELL
„PRZYBYTEK BROOKLYŃSKI”, 13-17 HICKS ST.,
BROOKLYN, N.Y., U.S.A.

Biura zagraniczne: Oddział Brytanii: PRZYBYTEK LONDYŃSKI Lancaster Gate, Londyn. Oddział Zachodnich Niemiec: Unterdorner Str., 76, Barmen. Oddział Australii: Flinders Building, Flinders St., Melbourne. W każdym przypadku prosimy o kontakt z TOWARZYSTWEM.

—————

ZALICZKA 1,00$ (4s.) NA PRENUMERATĘ ROCZNĄ
PRZEŚLIJ PIENIĄDZE PRZEKAZEM EKSPRESOWYM, PRZEKAZEM BANKOWYM, PRZEKAZEM POCZTOWYM LUB POLECONYM
Z ZAGRANICY BĘDĄ AKCEPTOWANE JEDYNIE ZAGRANICZNE PRZEKAZY PIENIĘŻNE

—————

Warunki dla ubogich Pańskich są następujące: Wszyscy Studenci Biblii, którzy z powodu podeszłego wieku lub jakieś niemocy, lub z powodu innych przeciwności losu, nie będą zdolne zapłacić za to Czasopismo, będą zaopatrywani za darmo, jeśli co roku w maju wyślą Kartkę Pocztową, opisując swoją sytuację i prosząc o kontynuację. Pragniemy również, aby wszyscy tacy w sposób ciągły znajdowali się na naszej liście i byli w kontakcie z WYKŁADAMI, itp.

—————

EDYCJE DOSTĘPNE RÓWNIEŻ WE FRANCUSKIM, NIEMIECKIM, SZWEDZKIM I DUŃSKIM.
PRZYKŁADOWE KOPIE ZA DARMO.

—————

PRZYCHODZI JAKO POCZTA DRUGIEJ KLASY Z URZĘDU POCZTOWEGO NA BROOKLYNIE, NOWY JORK
PRZYCHODZI JAKO POCZTA DRUGIEJ KLASY Z DEPARTAMENTU POCZTY W OTTAWIE, KANADA

—————

1913 – KONWENCJE GENERALNE – 1913

Po informacje dotyczące pozostałych konwencji odsyłamy naszych czytelników na drogą stronę ostatniego numeru STRAŻNICY z 1 lipca. Podajemy jedynie miejsca i daty, jak następuje:

Springfield, stan Massachusetts . . . . . . . . . 13-20 lipca
Asheville, stan Nowy Jork . . . . . . . . . . . . . . 20-27 lipca
Toronto, Kanada . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .20-27 lipca

—————

KARTY POCZTOWE

Posiadamy na stanie doskonały asortyment wybranych przez nas kart pocztowych z tekstami z Pisma Świętego, zarówno urodzinowych, jak i do ogólnego użytku. Cena wszystkich tych kart została obniżona do 15 centów za tuzin, w dowolnych ilościach.

—————

BROSZURY PYTAŃ BERIAŃSKICH

Przypominamy naszym czytelnikom, że Broszury z Pytaniami są dostępne do tomów I, II, III, IV i V WYKŁADÓW PISMA ŚWIĘTEGO, a także do CIENI PRZYBYTKU. Cena sprawi, że będą one dostępne dla wszystkich – 5 centów za sztukę, 50 centów za tuzin, płatne z góry. Zamawiaj dowolną ilość według własnych potrzeb.

Wiele Zborów uważa te pytania za bardzo pomocne. W przeszłości trudność wielu Zborów polegała na tym, że nie każdy z nich posiadał kogoś zdolnego do nauczania i przekazywania wiedzy podczas lekcji w Zborze.

Publicznie głosimy to, w co wierzymy, że Pański lud więcej się uczy w Klasach Beriańskich, niż słuchając jakichkolwiek kazań. Myśl to jest pobudzająca, ożywcza.

====================

— 15 lipca 1913 r. —