R5246-162 Informacje redakcyjne

Zmień język

::R5246 : strona 162::

PUBLIKOWANE PRZEZ
TOWARZYSTWO BIBLIJNE I TRAKTATOWE STRAŻNICA
PREZES, CHARLES T. RUSSELL
„PRZYBYTEK BROOKLYŃSKI”, 13-17 HICKS ST.,
BROOKLYN, N.Y., U.S.A.

Biura zagraniczne: Oddział Brytanii: PRZYBYTEK LONDYŃSKI Lancaster Gate, Londyn. Oddział Zachodnich Niemiec: Unterdorner Str., 76, Barmen. Oddział Australii: Flinders Building, Flinders St., Melbourne. W każdym przypadku prosimy o kontakt z TOWARZYSTWEM.

—————

ZALICZKA 1,00$ (4s.) NA PRENUMERATĘ ROCZNĄ
PRZEŚLIJ PIENIĄDZE PRZEKAZEM EKSPRESOWYM, PRZEKAZEM BANKOWYM, PRZEKAZEM POCZTOWYM LUB POLECONYM
Z ZAGRANICY BĘDĄ AKCEPTOWANE JEDYNIE ZAGRANICZNE PRZEKAZY PIENIĘŻNE

—————

Warunki dla ubogich Pańskich są następujące: Wszyscy Studenci Biblii, którzy z powodu podeszłego wieku lub jakieś niemocy, lub z powodu innych przeciwności losu, nie będą zdolne zapłacić za to Czasopismo, będą zaopatrywani za darmo, jeśli co roku w maju wyślą Kartkę Pocztową, opisując swoją sytuację i prosząc o kontynuację. Pragniemy również, aby wszyscy tacy w sposób ciągły znajdowali się na naszej liście i byli w kontakcie z WYKŁADAMI, itp.

—————

EDYCJE DOSTĘPNE RÓWNIEŻ WE FRANCUSKIM, NIEMIECKIM, SZWEDZKIM I DUŃSKIM.
PRZYKŁADOWE KOPIE ZA DARMO.

—————

PRZYCHODZI JAKO POCZTA DRUGIEJ KLASY Z URZĘDU POCZTOWEGO NA BROOKLYNIE, NOWY JORK
PRZYCHODZI JAKO POCZTA DRUGIEJ KLASY Z DEPARTAMENTU POCZTY W OTTAWIE, KANADA

—————

WYCIECZKI DO PERTLE SPRINGS

Przyjaciele pragnący udać się do Pertle Springs przez St. Louis lub specjalnym pociągiem z Kansas City, powinni zwrócić się Laymens Home Missionary Movement (Świecko Domowy Ruch Misjonarski – przyp. tłum.) w obu miastach.

—————

wycieczki – z teksasu do hot springs

Informujemy, że I.&G.N.R.R. zapewni nocleg dla turystów jadących z San Antonio do Hot Springs, pociągiem nr 4 w dniu 31 maja o godz. 14:00; także z Galveston, tego samego dnia o godz. 14:40, po specjalnych cenach. Osoby pragnące zakwaterowania mogą zwrócić się do Laymens Home Missionary Movement w mieście Wallis, w stanie Teksas.

—————

WYCIECZKI DO LOS ANGELES I SAN FRANCISCO

Specjalna grupa wyruszy z San Francisco na Konwencję w Los Angeles liniami kolejowymi Southern Pacific, pociąg nr 50 Valley Line, w dniu 10 czerwca o godz. 16:40, docierając do Los Angeles o godz. 8:15 następnego ranka.

Specjalna grupa wyruszy z Los Angeles na Konwencję w San Francisco liniami kolejowymi Southern Pacific, Valley Line, w dniu 15 czerwca o godz. 19:15, docierając do San Francisco o godz. 9:00 następnego ranka.

Wszyscy przyjaciele uczestniczący w tych Konwencjach lub Jednodniowych Konwencjach następujących po nich w Portland, Tacoma, Seattle, Victoria, Vancouver, Calgary, Edmonton i Regina, powinni otrzymać od Agenta Biletowego zaświadczenie-pokwitowanie potwierdzające, że zapłacili pełną cenę za przejazd na Konwencję Laymons Home Missionary Movement. Za zaświadczenie-pokwitowanie, podpisane przez Sekretarza Konwencji, uprawnia właściciela do zakupu biletu powrotnego za jedną trzecią (1/3) taryfy, na tej samej linii kolejowej.

====================

— 1 czerwca 1913 r. —